• Wpisów:472
  • Średnio co: 4 dni
  • Ostatni wpis:5 lata temu, 19:52
  • Licznik odwiedzin:36 232 / 2351 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Ignorujemy tych, co nas adorują, adorujemy tych, co nas ignorują, kochamy tych, co nas ranią, ranimy tych co nas kochają .
 

 
Nie przeszkadzały mi zimne dłonie i zmarznięte policzki, Jego obecność wszystko przysłaniała. Mogłabym czuć to za każdym razem byleby On był obok..
 

 
Jeśli będzie Ci na mnie zależało to znajdziesz drogę, nawet przez piekło.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (16) ›
 

 
Lubię jak Twój wzrok wędruje po moim ciele. Uwielbiam jak robią to Twoje dłonie i jak delikatnie dotykają usta.
 

 
“Niezapomniane chwile, których nie da się wymazać. Nieraz przychodzi taki moment, gdy potrzeba się wypłakać. Często z wspomnieniami wracasz, przypominasz to, co było szczęściem... ”
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (10) ›
 

 
Kiedy siedziałam wieczorem przytulona do niego spostrzegłam spadającą gwiazdę, zapytałam go jakie ma życzenie, odparł: 'nie mam żadnego, moje największe życzenie siedzi obok mnie'.
 

 
`Kiedy byłeś, wszystko się układało. Bez znaczenia było to, że pokłóciłam się z mamą, pobrudziłam ulubioną bluzkę, czy dostałam jedynkę na sprawdzianie z matematyki. Byłeś ty, było dobrze. Dzisiaj mimo dystansu do wszystkich, ciągłych łez, wybuchów złości i braku najważniejszych mi osób wiem, że gdy pojawisz się znowu, będzie bajkowo. Tylko weź porzuć już tą swoją męską dumę , bo ona nie pomaga`
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

pau11la
 
izabelka13
 
Siemaaa mała kozooo ♥.♥ : D. Dodałma już do obserwowanych i do znajomych. Muszę przyzać że zajee biście tu u cb : ppp.
 

 
Zależy mi, ale nie walczę.
Już dawno przegrałam.
 

 
Wiesz.. czasem miło byłoby dostać smsa od Ciebie. Nie musisz w nim wyznawać mi miłości. Byłabym szczęśliwa gdybyś go tak po prostu napisał.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (9) ›
 

 
Zawsze chciałam mieć w domu takie małe, czarne, dźwiękoszczelne pomieszczenie, gdzie mogę wejść, zamknąć się, krzyknąć na cały głos 'KURRRWAAAA' i wyjść .
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

weraxdee
 
izabelka13
 
Wpis tylko dla właściciela minibloga

Wpis prywatny. Może go zobaczyć tylko właściciel minibloga.

 

sakaaa13
 
izabelka13
 
Zarąbisty blog będę wpadać częściej i będę komentować nowe wpisy
 

she0andhe3
 
izabelka13
 
Wpis tylko dla właściciela minibloga

Wpis prywatny. Może go zobaczyć tylko właściciel minibloga.

 

 
Cwaniak? Dla mnie to ktoś kto powie Ci prosto w oczy, że mnie kocha i to przy kumplach.
 

 
Mogę kochać tak mocno, że wszystko inne to nic
  • awatar Life is brutal ..: Zajebiste ;3 + jak masz czas to wbij ;] jak ci sie spodoba to dodaj do znajomych i obserwowanych odwdziecze sie tym samym
  • awatar Linde-Lo: świetne! Zapraszam do siebie;) Niezmiernie miło by mi było znaleźć się w Twoich obserwowanych;);* Pozdrawiam;)
  • awatar Iwaa.<3: Extra^^.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
Nie lubię okresu, w którym moi przyjaciele rozjeżdżają się na wakacje do różnych miast, czy nawet państw. Wtedy tak strasznie brakuje mi ich obecności, a miejsca, które zawsze razem odwiedzaliśmy są szare i puste.
 

 
- O czym myślisz?
- O życiu.
- I co wymyśliłaś?
- Że zajebiste jest.
- Niedawno mówiłaś co innego.
- Niedawno nie było Jego.
 

 
- On ci się tak przygląda. Tak.. intensywnie, jakby był Twoim ochroniarzem, gotowym w każdej chwili osłonić Cię własnym ciałem przed strzałem, czy coś w tym rodzaju.
 

 
Gorące cappuccino parzące dłonie , obok paczka marlboro chociaż rzucam palenie . W głowie zamęt , jedno imię i kurwa nie wiesz co się z tobą dzieje.
 

 
Może i miewam te, jak to określasz, 'humorki'. Może czasem jestem chamska, czasem za szczera. Wiele razy powiedziałam coś, co było szczere aż do bólu i co powinnam była przemilczeć... Ale dzięki temu nie oszukuję ludzi.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (13) ›
 

 
Mam ogromny żal do siebie za to, że wbrew pozorom jestem taka naiwna, łatwowierna i zbyt szybko przywiązuję się do ludzi..